Britney Spears, Justin Timberlake’in Kendisini Ünlü Bir Kadınla Aldattığını İddia Etti!

Britney Spears, The Woman in Me isimli yeni kitabında birbirinden skandal itiraflara yer verdi. Justin Timberlake’ten hamile kalarak ünlü şarkıcının baba olmak istememesi yüzünden bebeğini aldırdığını itiraf eden Spears, şimdi ise Timberlake’in sevgili oldukları dönemde kendisini ünlü bir kadınla aldattığını iddia etti. 

Detaylar ?

Kaynak: https://pagesix.com/2023/10/18/britne…

2000’li yılların gözde çifti Justin Timberlake ve Britney Spears, çalkantılı aşkları ile bir zamanlar çok konuşuluyordu.

Ancak gözde çifte nazar değdi ve ikili bir daha bir araya gelmemek üzere yollarını ayırdı: Kuliste Spears’ın aldattığı iddiaları konuşuluyor ve Britney bu iddiaları yalanlamıyordu.

Geçtiğimiz günlerde “The Woman in Me” isimli kitabını çıkaran Britney, burada geçmişine dair birbirinden çarpıcı itiraflarda bulundu.

Henüz 8. sınıftayken annesi ile beraber alkol tükettiğini anlatan ünlü şarkıcı, geçmişine dair travmalarını anlatarak herkesi şoke etti.

Bunlardan biri de Justin Timberlake ile olan ilişkisine dair yaptığı itiraftı: Britney, sevgili oldukları dönemde hamile kaldığını ancak Timberlake’in baba olmaya hazır hissetmediğini söylemesi yüzünden bebeği aldırdığını itiraf etti.

Hayatımızda bir bebek olmasına hazır olmadığımızı, çok genç olduğumuzu söyledi. Eğer bana kalsaydı ben yapardım. Ama Justin baba olmak istemediğinden çok emindi.

Spears’ın Timberlake hakkında bir diğer şoke eden iddiası ise kendisini aldattığı oldu!

Britney, Timberlake’in o dönem kendisini ünlü bir kadınla aldattığını söyledi.

O ünlü kadını şu anda ifşa etmek istemediğini yazan Britney, söz konusu ünlünün şu anda bir ailesi olduğunu bahsetti.

Timberlake kendisi hakkında yazılan hiçbir şeye henüz cevap vermedi. Sizce o ünlü kadın kim?

Ortalık karışacak gibi… Yorumlara buyurun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir