Moto G85 5G renderları sızdırıldı, görüntüler inanılmaz

Motorola, yeni orta sınıf akıllı telefonu Moto G85 5G’yi global pazarda tanıtmaya hazırlanıyor. Bu ayın başlarında, cihaz Geekbench ve bir Avrupa perakende sitesinde ortaya çıkmıştı ve bazı önemli özellikleri ile fiyat bilgileri sızdırılmıştı. Şimdi ise bir duyumcu, cihazın render görüntülerini sızdırdı.

Renderlar, Moto G85’in ince üst ve alt çerçevelere sahip, kavisli kenarlı bir ekranı olduğunu gösteriyor. Önceki model olan Moto G84’te ise düz bir ekran bulunuyordu. G85’in yanları da kavisli olup, arka kısmında birleşik gövde tarzında bir kamera çıkıntısı üzerinde çift kamera kurulumu bulunuyor. Ayrıca arka kısımda bir flaş modülü de mevcut. Kamera çıkıntısında 50MP + OIS yazısı yer alıyor, bu da cihazın 50MP ana kamera ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip olacağını doğruluyor.

Önceki raporlar, Moto G85’in henüz duyurulmamış bir Qualcomm işlemci ile geleceğini ve bu işlemcinin Adreno 619 GPU’ya sahip olduğunu belirtiyor. Adreno 619 GPU, Snapdragon 695 ve Snapdragon 480’de de mevcut. Geekbench, bu yeni işlemcinin 2.02GHz taban saat hızına ve 2.30GHz maksimum saat hızına sahip olduğunu ortaya koydu. Bu işlemcinin Snapdragon 4 Gen 3 olacağı tahmin ediliyor.

Cihazın 8GB RAM modeli yanı sıra, 256GB depolama alanına sahip 12GB RAM modeli de olacak. Bu modelin fiyatı 300€ (yaklaşık 320$) olarak bekleniyor. Daha fazla detayın yakında açıklanması bekleniyor, bu yüzden güncellemeler için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x